Ενας ανθρωπος με πολυ βαθια επιγνωση της υπευθυνοτητας εχει για μια ακομη φορα τα σκηπτρα της προεδριας στα χερια του.Απεδειξε οτι η παραδοση γι'αυτον ειναι κομματι της ζωης του και αγωνίζεται να την μάθουν οι νεότεροι και να μην την λησμονήσουν οι παλιοί!!!!
Το φλάμπουρα ψηλά ξανά ο Κατσαρός στην Λάρισα. Ο Παναγιώτης Κατσαρός θα συνεχίσει να είναι πρόεδρος στον Σύνδεσμο Σαρακατσαναίων Νομού Λάρισας «Ο ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ». Με πολύ μεγάλη συμμετοχή ολοκληρώθηκαν οι εκλογές του Συνδέσμου Σαρακατσαναίων Ν.Λάρισας «Ο ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ» την Κυριακή 30/09/2018 όπου και συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο Διοικητικό Συμβούλιο ως εξής: Πρόεδρος : Κατσαρός Παναγιώτης Αντιπρόεδρος : Σπανός Δημήτριος Υπεύθυνος Χορευτικών : Ρουπακιά Έφη Γραμματέας : Κοντογιάννη Χριστίνα Υπ. Δημ. Σχέσων : Καλφούντζος Κων/νος Έφορος Υλικού : Χύτα Έφη Ταμίας : Σούκια Όλγα Αναπληρωματικά μέλη : Γκόβαρη Σταυρούλα και Καλφούντζος Δημήτριος Εκπρόσωποι για την Πανελλήνια Ομοσπονδία Συλλόγων Σαρακατσαναίων (Π.Ο.Σ.Σ.) είναι οι: Κατσαρός Παναγιώτης Παππάς Κων/νος Ελεγκτική Επιτροπή Γκαρέλης Σπύρος Τάτση Κατερίνα Κατσαρού Ζωή.![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/42849543_260741231250247_1025279504681009152_n.jpg?_nc_cat=102&oh=8c365a69c97641c1b49d6143639766e2&oe=5C213AC0)
![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/42825233_583292742102520_7767890955490820096_n.jpg?_nc_cat=107&oh=5693ffcb5ceed299e51d6cc755ea6652&oe=5C226DE7)
![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/42790048_341902856380879_6709780080849059840_n.jpg?_nc_cat=108&oh=2e0ba9ce1a49e0905f83d74b91a973b8&oe=5C4FFF95)
Το φλάμπουρα ψηλά ξανά ο Κατσαρός στην Λάρισα. Ο Παναγιώτης Κατσαρός θα συνεχίσει να είναι πρόεδρος στον Σύνδεσμο Σαρακατσαναίων Νομού Λάρισας «Ο ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ». Με πολύ μεγάλη συμμετοχή ολοκληρώθηκαν οι εκλογές του Συνδέσμου Σαρακατσαναίων Ν.Λάρισας «Ο ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ» την Κυριακή 30/09/2018 όπου και συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο Διοικητικό Συμβούλιο ως εξής: Πρόεδρος : Κατσαρός Παναγιώτης Αντιπρόεδρος : Σπανός Δημήτριος Υπεύθυνος Χορευτικών : Ρουπακιά Έφη Γραμματέας : Κοντογιάννη Χριστίνα Υπ. Δημ. Σχέσων : Καλφούντζος Κων/νος Έφορος Υλικού : Χύτα Έφη Ταμίας : Σούκια Όλγα Αναπληρωματικά μέλη : Γκόβαρη Σταυρούλα και Καλφούντζος Δημήτριος Εκπρόσωποι για την Πανελλήνια Ομοσπονδία Συλλόγων Σαρακατσαναίων (Π.Ο.Σ.Σ.) είναι οι: Κατσαρός Παναγιώτης Παππάς Κων/νος Ελεγκτική Επιτροπή Γκαρέλης Σπύρος Τάτση Κατερίνα Κατσαρού Ζωή.
![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/42849543_260741231250247_1025279504681009152_n.jpg?_nc_cat=102&oh=8c365a69c97641c1b49d6143639766e2&oe=5C213AC0)
![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/42825233_583292742102520_7767890955490820096_n.jpg?_nc_cat=107&oh=5693ffcb5ceed299e51d6cc755ea6652&oe=5C226DE7)
![](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/42790048_341902856380879_6709780080849059840_n.jpg?_nc_cat=108&oh=2e0ba9ce1a49e0905f83d74b91a973b8&oe=5C4FFF95)