![Δεν διατίθεται αυτόματο εναλλακτικό κείμενο.](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21430410_10212249077815731_1121596672971057449_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8dc4239b5a7ea7e821261f70bafa19a9&oe=5C34102D)
Κουβαλά αγωνίες κι όνειρα .....
Κι αυτό το βάρος είναι τόσο , που καλούμαστε δάσκαλοι, γονείς, φίλοι να είμαστε τ αόρατο χέρι που βοηθά σ αυτήν την πορεία να γίνουν τα όποια όνειρα πραγματικότητα , , με υπομονή, με κατανόηση, με αγάπη .
Καλή σχολική χρονιά σ όλα τα παιδιά αλλά και στους δασκάλους !!!!
Καλή δύναμη σ όλους μας, κυρίως στα μικρούλια, στα πρωτάκια, σ αυτά που κουβαλούν τη σάκα κι είναι μεγαλύτερη σε μπόι απ αυτά μωρέ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!