ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΟΠΟΥ ΣΥΖΗΤΗΘΗΚΕ Η ΕΝΣΤΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfGaYTE_YrIZRw6FuId71zF0v11L-EOZYW0QTWb9UX57Ontt9z2c1qUCwKhfBi_4mXH65gHW0ZCCU80FqdLs2Qp3QxHFkeFaSTtaGjsnDq-ZR59ahRbe3hIgwdvWNSAZxhFqgTHAgZoLI/s1600/DIKASTHRIO+.jpg)
Σήμερα το μεσημέρι συζητήθηκε στο διοικητικό Πρωτοδικείο Λαμίας ,η ένσταση που κατέθεσε ο Χρήστος Δημητρόπουλος κατά των αποφάσεων του Πρωτοδικείου Καρπενησίου που έθεσαν τον συνδυασμό του εκτός εκλογικής διαδικασίας.
Με την ένσταση που κατατέθηκε ζητείτε να γίνει δεκτή η αρχική προσφυγή, να ακυρωθούν οι εκλογές στο δήμο Αγράφων,να τροποποιηθούν οι αρχικές αποφάσεις του Πρωτοδικείου Καρπενησίου έτσι ώστε να ανακηρυχθεί ως υποψήφιος συνδυασμός η "Δυναμική Συνεργασία" ,όπως και να διαταχθεί να επαναληφθούν οι εκλογές στα Άγραφα .
Η απόφαση του Δικαστηρίου σε 20 μέρες....