Μπαμπαλής:"Iσχυρή εντολή για έναν πανίσχυρο δήμο Αγράφων"
Ενόψει της εκλογικής μάχης της 26ης Μαΐου, έγινε σήμερα στο Κερασοχώρι η παρουσίαση του συνδυασμού «Ανανέωση Προοπτική» με επικεφαλή τον δήμαρχο Αγράφων και εκ νέου υποψήφιο Θεόδωρο Μπαμπαλή , παρουσία πλήθος κόσμου οι οποίοι έστειλαν σαφές μήνυμα νίκης και υπεροχής.
Με πλήθος κόσμου να παρευρίσκεται στην πλατεία του Κερασοχωρίου και μέσα σε θερμό και εγκάρδιο κλίμα πραγματοποιήθηκε ο αγιασμός και η επίσημη παρουσίαση των υποψηφίων, που αποτελούν το ψηφοδέλτιο Νίκης του συνδυασμού του Δημάρχου Αγράφων.
Ο κ. Μπαμπαλής , στην ομιλία του ανέλυσε όλα όσα έχει πετύχει η Δημοτική αρχή τα 5 χρόνια που βρίσκετε στην διακυβέρνηση του Δήμου, παρά τις δυσκολίες που αντιμετώπισε αλλά και όλα αυτά που έχει εξασφαλίσει για τον δήμο Αγράφων.
Επίσης ο δήμαρχος Αγράφων κάλεσε τους Αγραφιώτες να συμμετάσχουν μαζικά στις εκλογές της 26ης Μαΐου και να δώσουν την νίκη στην «Ανανέωση Προοπτική» κάνοντας λόγο για «καθαρή και ισχυρή εντολή « και «αυτοδύναμη δημοτική αρχή», ώστε να ολοκληρωθεί το έργο που ξεκίνησε το 2014 τονίζοντας χαρακτηριστικά ότι «τα Άγραφα δεν πρέπει να κάνουν βήματα προς τα πίσω».
Τελειώνοντας ο κ.Μπαμπαλή ανέφερε ότι.. «Μαζί Συνεχίζουμε γιατί έχουμε την εμπειρία και την γνώση» ζητώντας από τον Αγραφιώτικο λαό «ισχυρή εντολή για έναν πανίσχυρο δήμο Αγράφων»
Το «παρών» στην εκδήλωση έδωσε ο Αντιπεριφερειάρχης Ευρυτανίας κ.Αριστείδης Τασιός,η Περιφερεική σύμβουλος κ.Κατερίνα Καλαντζή,υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι , παλαιά και νέα στελέχη της παράταξης.
Δελτίο Τύπου
Καθαρή εντολή για να συνεχίσουμε μαζί! Η νίκη είναι δεδομένη γιατί μας αξίζει! Καλή μας επιτυχία!!!!![Η εικόνα ίσως περιέχει: 6 άτομα, περιλαμβάνεται ο Kosmaschristos Dimitrios, , τα οποία χαμογελούν, άτομα στέκονται, δέντρο, γάμος και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60017961_10219776527830151_7825229099604901888_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath1-1.fna&oh=b2e578901278b5a912aab0be69368fa8&oe=5D6BBC3C)
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, δέντρο, φυτό και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59954158_10219776526910128_6227159961621757952_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fath1-1.fna&oh=e44846bac3bd265118383daa4cc73b96&oe=5D703AA7)
![Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, πλήθος, ουρανός και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60360437_10219776526590120_6044918782651006976_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath1-1.fna&oh=14007da8c4a67b53aee7d4dc8cc700f9&oe=5D5DE583)
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 2 άτομα, πλήθος και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60126526_10219776525470092_1164579579151515648_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fath1-1.fna&oh=45e9aba4dc8fe89117d4c665b6d14e61&oe=5D5F710E)
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, πλήθος και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60142332_10219776526110108_8766886089248997376_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fath1-2.fna&oh=f827abbc9e6d31ea08d990cfd4992985&oe=5D555D4B)
https://www.facebook.com/vassoep/videos/10219776529270187/?t=59
Ενόψει της εκλογικής μάχης της 26ης Μαΐου, έγινε σήμερα στο Κερασοχώρι η παρουσίαση του συνδυασμού «Ανανέωση Προοπτική» με επικεφαλή τον δήμαρχο Αγράφων και εκ νέου υποψήφιο Θεόδωρο Μπαμπαλή , παρουσία πλήθος κόσμου οι οποίοι έστειλαν σαφές μήνυμα νίκης και υπεροχής.
Με πλήθος κόσμου να παρευρίσκεται στην πλατεία του Κερασοχωρίου και μέσα σε θερμό και εγκάρδιο κλίμα πραγματοποιήθηκε ο αγιασμός και η επίσημη παρουσίαση των υποψηφίων, που αποτελούν το ψηφοδέλτιο Νίκης του συνδυασμού του Δημάρχου Αγράφων.
Ο κ. Μπαμπαλής , στην ομιλία του ανέλυσε όλα όσα έχει πετύχει η Δημοτική αρχή τα 5 χρόνια που βρίσκετε στην διακυβέρνηση του Δήμου, παρά τις δυσκολίες που αντιμετώπισε αλλά και όλα αυτά που έχει εξασφαλίσει για τον δήμο Αγράφων.
Επίσης ο δήμαρχος Αγράφων κάλεσε τους Αγραφιώτες να συμμετάσχουν μαζικά στις εκλογές της 26ης Μαΐου και να δώσουν την νίκη στην «Ανανέωση Προοπτική» κάνοντας λόγο για «καθαρή και ισχυρή εντολή « και «αυτοδύναμη δημοτική αρχή», ώστε να ολοκληρωθεί το έργο που ξεκίνησε το 2014 τονίζοντας χαρακτηριστικά ότι «τα Άγραφα δεν πρέπει να κάνουν βήματα προς τα πίσω».
Τελειώνοντας ο κ.Μπαμπαλή ανέφερε ότι.. «Μαζί Συνεχίζουμε γιατί έχουμε την εμπειρία και την γνώση» ζητώντας από τον Αγραφιώτικο λαό «ισχυρή εντολή για έναν πανίσχυρο δήμο Αγράφων»
Το «παρών» στην εκδήλωση έδωσε ο Αντιπεριφερειάρχης Ευρυτανίας κ.Αριστείδης Τασιός,η Περιφερεική σύμβουλος κ.Κατερίνα Καλαντζή,υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι , παλαιά και νέα στελέχη της παράταξης.
Δελτίο Τύπου
Καθαρή εντολή για να συνεχίσουμε μαζί! Η νίκη είναι δεδομένη γιατί μας αξίζει! Καλή μας επιτυχία!!!!
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 6 άτομα, περιλαμβάνεται ο Kosmaschristos Dimitrios, , τα οποία χαμογελούν, άτομα στέκονται, δέντρο, γάμος και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60017961_10219776527830151_7825229099604901888_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath1-1.fna&oh=b2e578901278b5a912aab0be69368fa8&oe=5D6BBC3C)
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, δέντρο, φυτό και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59954158_10219776526910128_6227159961621757952_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fath1-1.fna&oh=e44846bac3bd265118383daa4cc73b96&oe=5D703AA7)
![Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, πλήθος, ουρανός και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60360437_10219776526590120_6044918782651006976_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath1-1.fna&oh=14007da8c4a67b53aee7d4dc8cc700f9&oe=5D5DE583)
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 2 άτομα, πλήθος και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60126526_10219776525470092_1164579579151515648_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fath1-1.fna&oh=45e9aba4dc8fe89117d4c665b6d14e61&oe=5D5F710E)
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, πλήθος και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60142332_10219776526110108_8766886089248997376_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fath1-2.fna&oh=f827abbc9e6d31ea08d990cfd4992985&oe=5D555D4B)
https://www.facebook.com/vassoep/videos/10219776529270187/?t=59