Κυριακή, 5 Μαΐου 2019

AGRAFA NEWS ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ» ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Ανανέωση Προοπτική Δήμου ΑγράφωνΗ εικόνα ίσως περιέχει: τον Θεόδωρος Μπαμπαλής, στέκεται και κουστούμι
Σήμερα νωρίς το απόγευμα καταθέσαμε το πλήρες δημοτικό ψηφοδέλτιο(34 υποψήφιοι ΔΣ) και τα πλήρη τοπικά ψηφοδέλτια(35 υποψήφιοι σε 5 ΤΚ) του Δημοτικού μας συνδυασμού #ΑΝΑΝΕΩΣΗ_ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ για την εκλογική αναμέτρηση της 26ης Μαΐου. 
Πολίτες από κάθε χωριό των Αγράφων διεκδικούν την εμπιστοσύνη σας.
Είναι όλοι αποφασισμένοι να δουλέψουν αποτελεσματικά για να συνεχίσουμε μαζί την επόμενη μέρα των εκλογών με την βεβαιότητα της επιτυχίας.
Ευχαριστώ ολόψυχα όλους τους υποψηφίους που με εμπιστεύτηκαν και αποφάσισαν να ενώσουμε δυνάμεις.
Εύχομαι στα πρόσωπά τους ο καθένας και η καθεμία από εσάς να βρείτε έναν άξιο συμπαραστάτη, έναν άξιο εκπρόσωπο. 
Καλό εκλογικό αγώνα, καλή επιτυχία.
«ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»
ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
(υποψήφιος Δήμαρχος)
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΡΑΦΩΝ
1. ΔΟΥΚΑ - ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΑΜΠΑΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΚΛΑΠΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
5. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Εκλογική Περιφέρεια ΑΠΕΡΑΝΤΙΩΝ
1. ΖΕΛΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΜΑΛΛΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΙΑΛΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΘΩΜΑ
Εκλογική Περιφέρεια ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
1. ΓΥΦΤΟΜΗΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΜΑΚΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΜΩΚΑ ΕΛΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΕΤΑΡΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια ΒΙΝΙΑΝΗΣ
1. ΘΕΟΧΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΑΚΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
Εκλογική Περιφέρεια ΦΡΑΓΚΙΣΤΑΣ
1. ΓΡΑΝΙΤΣΑ – ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΖΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΛΑΘΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
5. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΟΥΡΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΕΛΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΦΕΓΓΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΛΑΩΡΑΣ
1. ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
2. ΚΟΥΤΣΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
8. ΤΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΤΑΣ
1. ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΛΟΤΣΙΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΕΡΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ AΓΡΑΦΩΝ
1. ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΒΑΪΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
3. ΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΚΙΟΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΙΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΟΥΤΕΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΗΛΙΑ
7. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
8. ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΕΡΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
2. ΒΟΥΡΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΝΤΑΛΛΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΘΩΜΑ
7. ΝΤΑΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΡΙΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ
1. ΓΩΓΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΞΥΡΑΦΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΣΕΤΣΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ