![Περιοδεία στα χωριά των Αγράφων για τους υποψηφίους συμβούλους της «Στερεά Υπεροχής»](https://www.vimapoliti.gr/media/k2/items/cache/634d31647f25d455d5f8b4cdd144eb2c_L.jpg)
![ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιÎÏει: 6 άÏομα, ÏεÏιλαμβάνεÏαι ο ÎικÏÎ»Î±Î¿Ï ÎαθÏÏηÏ, , Ïα οÏοία ÏαμογελοÏν, άÏομα κάθονÏαι και εÏÏÏεÏικÏÏ ÏÏÏοÏ](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/57511453_2389014008052474_1877142923032657920_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=29fdfb53d3d4db9b038fe102041de7e5&oe=5D72A635)
Οι υποψήφιοι της ομάδας Αναγνωστάκη στην Ευρυτανία,μέσα σε ένα θετικό κλίμα ,είχαν την ευκαιρία να ακούσουν τους κατοίκους και να συζητήσουν τους προβληματισμούς που αναπτύχθηκαν .
Με εντατικούς ρυθμούς θα συνεχιστούν οι περιοδείες και σε άλλες τοπικές κοινότητες της Ευρυτανίας ενώ μετά το Πασχα αναμένεται να συμμετέχει και ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Δημήτρης Αναγνωστάκης οπου θα έχει την ευκαιρία να συνομιλήσει με τους κατοίκους των Αγράφων και του Καρπενησίου.https://www.vimapoliti.gr