AGRAFA NEWS Ο Πρόεδρος της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Σαρακατσαναίων κ. Γεώργιος Μουτσιάνας μετά συζύγου του κ. Καλλιόπη Αθανασούλα στον ετήσιο χορό της Αδελφότητας Σαρακατσαναίων Ηπείρου
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 3 άτομα, περιλαμβάνεται ο Georgios Moutsianas, άτομα στέκονται και εσωτερικός χώρος](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50958977_284187595608830_7231032559025520640_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeEc-Yhx2BY_5DjmQwxVCYh2hkjJg-kkCubdH7I-KHeI0tUX4ZAE1z4AvcH8IqRkkzF1vThdRV-_sw7vzSdAd8l4-RFWytXgedoO1-7BfFb7gQ&_nc_ht=scontent.fath1-1.fna&oh=8b1d11d296786576686c6fd18d4c13fc&oe=5CB81B01)
Με εξαιρετική επιτυχία σε μια κατάμεστη -μετά από πολλά χρόνια αίθουσα - στον ΚΑΡΒΟΥΝΗ στα Γιάννενα , ο χορός τις Αδελφότητα Σαρακατσαναίων Ηπείρου. Καλή δύναμη στο νέο Δ.Σ με επικεφαλής τον πρόεδρο Τάγκα Κώστα.