![Η εικόνα ίσως περιέχει: 6 άτομα, περιλαμβάνονται οι Θεόδωρος Μπαμπαλής και Κώστας Κωστακόπουλος, , τα οποία χαμογελούν, άτομα στέκονται και εσωτερικός χώρος](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43951436_641056099624299_4755942562466889728_n.jpg?_nc_cat=100&oh=9375664060062629099a73ad09528d7b&oe=5C42810C)
Αρχικά μεταβήκαμε στο Δημαρχείο Λαμιέων, οπού μας υποδέχτηκε ο Δήμαρχος Λαμιέων κ.Νικόλαος Σταυρογιάννης και η Αντιδήμαρχος Πολιτισμού κα.Βίβιαν Αργύρη και στην συνέχεια μας καλωσόρισε στην Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας, ο Αντιπεριφερειαρχής Π.Ε. Φθιώτιδας κ. Ευθύμιος Καραϊσκος..αξιωσημείωτο να αναφερθεί η πολύτιμη βοήθεια της Δημοτικής και Περιφερειακής Αυτοδιοίκησης και τους ευχαριστούμε για την φιλοξενία..
Πάντα στο πλευρό μας ο Δήμαρχος Στυλίδας κ. Απόστολος Γκλέτσος όπου και παρευρέθηκε..
Ανάμεσα μας ο Δήμαρχος Αγράφων κ. Θεόδωρος Μπαμπαλής, η κα. Βίκυ Νικολάου κινηματογραφική παραγωγός, οι συγγραφείς κ.Ηλίας Μπουμπουρής και κ.Κώστας Μπουμπουρής, ο προέδρος από τον Σύλλογο «Αμφικτιονία Ακαρνάνων» κ.Φίλιππος Ντόβας, ο Υπεύθυνος της Ηλεκτρονικής Ιστοσελίδας AGRAFA news κ. Δημήτριος Πέγκας και πρώην πρόεδροι του συνδέσμου μας.. Σας ευχαριστούμε..Το Δ.Σ του Συνδέσμου μας..
![Η εικόνα ίσως περιέχει: 7 άτομα, περιλαμβάνονται οι Κώστας Κωστακόπουλος, Απόστολος Κατσιούλας, Τάκης Γαλλής, Georgios Moutsianas και Νίκος Σταυρογιάννης, , τα οποία χαμογελούν, άτομα κάθονται, πίνακας και εσωτερικός χώρος](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43828994_641050676291508_5258601491563806720_n.jpg?_nc_cat=104&oh=c776d9fa58f4b2c8e44934235893a238&oe=5C5E0F98)