![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhk329jGNcAZxGBYW34LC1wvd7e9UmgGHsxN1-PgqbAFgkiw5D4suqzdEkoobffcRuUQPLUXXl_wrhyub0hrF6jUxGiFGX5TX3JMyJx2nKJsbv0UU8RoYz_S04Uc43gZvpLdUrnGPHHm-E/s1600/P3270001.jpg)
Κατά την διάρκεια της κουβέντας που κράτησε αρκετή ώρα, ο υποψ. Δήμαρχος Αγράφων, ανανέωσε την πρότασή του στον κ. Μάκκα, καλώντας τον να συμμετάσχει στον Συνδυασμό του, ως υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος. Από την πλευρά του ο κ. Μάκκας ευχαρίστησε για την πρόταση και όπως όλα δείχνουν πολύ σύντομα θα την κάνει αποδεκτή. Με την κίνηση αυτή ο Συνδυασμός του κ. Μπαμπαλή, ενισχύεται δυναμικά καθότι ο Απόστολος Μάκκας, είναι μια ισχυρή προσωπικότητα αλλά και ένας άνθρωπος που μπορεί να προσφέρει πολλά σε αυτή την κρίσιμη στιγμή, στον Δήμο Αγράφων.