![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhS2PD9C3-D-jwBnq5ZBt4jvl7SGFd8sa4uJo1C2mLvmqsQdOVqAEn03lZX0q6MVDh84T59sm0ZJ-isubvYTXHNfleVwpNMrCn0g2B38Ex5nW_FPA1ZCRw6er8mRhBpq7qJzEGSH8UDHACB/s320/%25CE%2593%25CE%259A%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%259B%25CE%2591%25CE%25A3.jpg)
Με ποσοστό 100%, εξελέγη και πάλι Πρόεδρος στον Δικηγορικό Σύλλογο Ευρυτανίας, ο Παρ΄ Αρείω Πάγω Δικηγόρος Βασίλης Γκαρίλας. Κατά τη διάρκεια των αρχαιρεσιών που πραγματοποιήθηκαν την περασμένη Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2011, για την ανάδειξη νέου ΔΣ του Δικηγορικού Συλλόγου Ευρυτανίας, ο γνωστός και έγκριτος Νομικός, επανεξελέγη Πρόεδροςμε επτά σταυρούς. Για την ανάδειξη Συμβούλων στο νέο Δ.Σ, ο κ. Θανάσης Γαλανός έλαβε επτά σταυρούς και η κ. Πηνελόπη Γιαννιώτη έξι σταυρούς, ενώ συνολικά ψήφισαν 9 άτομα, από τα11, εγγεγραμμένα μέληhttp://evrytanikospalmos.blogspot.com/