Ε.Ο.Σ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ Διοργάνωση Π.Α.Χ. Π1-Κ1 το ερχόμενο Σαββατοκύριακο
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIjZTeD5iyIZuUAUNCNfk1Piul9ya-8X0ndylmByNFJ_6ZoUCjfj1-ifd09JoUfxlCWpdICBpdnosW2_SSGDzchnF61ONJXchTPn4EhZIgdzvpRtkNt4FgKVljwbdAh_IzWydDmenQ3ph5/s320/Untitled-1.jpg)
Το Σαββατοκύριακο 12 & 13 Μαρτίου ο Ε.Ο.Σ. Καρπενησίου θα διοργανώσει σε συνεργασία με την Ε.Ο.Χ. τους Πανελληνίους Αγώνες Χιονοδρομίας τεχνικής SL & γιγαντιαίας κατάβασης GS, κατηγορίας Π1Κ1 (1998-1999). Οι αγώνες αρχικά ήταν προγραμματισμένοι να διεξαχθούν στον Λαΐλιά Σερρών, αλλά λόγω μη επαρκούς χιόνωσης μεταφέρθηκαν στο Βελούχι.http://evrytanikospalmos.blogspot.com/